Kariera

Proces rekrutacji

 

1. Złóż aplikację 

 

Wybierz interesującą Cię ofertę pracy i złóż swoją aplikację. Aktualne oferty pracy znajdziesz tutaj. Nasze oferty znajdziesz także na praca.pl, sluchmed.olx.pl i sluchmed.dolaczdonas.pl. Na pocztę e-mail otrzymasz potwierdzenie wpłynięcia aplikacji.

2. Weryfikacja i selekcja aplikacji

Twoja aplikacja trafi bezpośrednio do zespołu rekrutacyjnego. Gwarantujemy, że przesłane przez Ciebie dokumenty przenalizujemy wnikliwie i obiektywnie.

3. Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z naszymi potrzebami, zadzwoni do Ciebie pracownik zespołu rekrutacji. Podczas rozmowy zechcemy Cię bliżej poznać, przedstawić Słuchmed
i zaprosić na spotkanie osobiste. Po rozmowie otrzymasz SMS-a potwierdzającego miejsce i godzinę spotkania.

4. Spotkanie osobiste / Rozmowa kwalifikacyjna

Na spotkaniu porozmawiasz z przyszłym menedżerem. W spotkaniu może też uczestniczyć pracownik działu rekrutacji. Chcemy Cię lepiej poznać i dać możliwość zadawania pytań, żebyś i Ty mógł nas bliżej poznać. W ciągu kilku dni zadzwoni do Ciebie rekruter z informacją zwrotną.

 

5. Podjęcie decyzji o zatrudnieniu

Bez względu na podjętą decyzję o zatrudnieniu, poinformujemy każdego kandydata mailowo lub telefonicznie o zakończeniu rekrutacji i naszym wyborze.
Jeśli zaproponujemy Ci współpracę i zatrudnienie, otrzymasz z Działu Personalnego informację o niezbędnych dokumentach, terminie i miejscu podpisania umowy.

6. Pierwszy dzień w pracy

Pracę rozpoczniesz w jednym z regionalnych oddziałów prowadzących staż w ramach naszego programu wdrażania nowych pracowników.
Szczegóły przedstawi Ci menedżer.

                                                                                                                           

Onboarding

Witamy w Słuchmedzie!

Wiemy, jak ważne są pierwsze tygodnie w nowej pracy. Chcemy, żebyś od samego początku poczuł się komfortowo i otrzymał od nas wsparcie.

Od samego początku chcemy wspólnie z Tobą realizować naszą misję

Przygotowaliśmy dla Ciebie 3-miesięczny program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz Słuchmed – misję, organizację, procedury, produkty i usługi.

Na początku odbędziesz staż w jednym z oddziałów z Twojego regionu, gdzie będziesz pracował pod okiem trenera wewnętrznego. Długość stażu wdrożeniowego zależy od Twojego dotychczasowego doświadczenia zawodowego. Staż trwa zwykle 3 tygodnie.

Jeśli oddział znajduje się poza miejscem Twojego zamieszkania, otrzymasz zwrot kosztów dojazdu i ewentualnych noclegów.

Po rozpoczęciu pracy w docelowym oddziale otrzymasz zdalne wsparcie ze strony trenera.

 

Uczymy przez praktykę

Wierzymy, że najlepiej uczymy się przez doświadczenie, a długotrwałe przyswajanie teorii może zniechęcić do pracy, dlatego już pierwszego dnia, wraz z trenerem, rozpoczniesz pracę
z Pacjentem.

Oprócz wsparcia trenera otrzymasz także materiały, dzięki którym uzupełnisz swoją wiedzę teoretyczną i poznasz nasze procedury.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.